• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

SEMINÁŘE

Bachovy květové esence s aromaterapií

Popis semináře

Netradiční  seminář  Vám  umožní nejen poznat ucelený systém  Bachových květových esencí a jejich účinků na psychiku člověka, ale i intuitivní i hravou formou  vyzkoušet účinky Bachových květů na sobě. Budete pracovat s kartami Bachových květových esencí (karty se symboly Bachových květových esencí Jiřiny Lockerové). Vytvoříte osobní kombinaci Bachových květových esencí a sprej do aury s Bachovými esencemi a 100% éterickými oleji. Seznámíte se s účinky éterických olejů a jejich vlivem na psychiku člověka.

K vytvoření spreje do aury použijeme pleťovou vodu a éterické oleje nejvyšší kvality firmy Cosmetics ATOK Int. Ing. Jana Holická patří dlouhodobě k nejlépe hodnoceným profesionálům u této firmy. 

Procvičíme si diagnostiku, aby si každý uměl sestavit kombinaci Bachových esencí do své lahvičky. Zkusíme si, jaké je vést terapeutický rozhovor s klientem.

Na semináři si můžete zakoupit Bachovy esence a jejich směsi se slevou. V nabídce budou i knihy o Bachových esencích a karty Bachových esencí.

Po obdržení Vaší závazné přihlášky Vám zašlu pokyny k platbě.

Podrobné pokyny k semináři zasílám závazně přihlášeným po úhradě zálohy.

Seminář je DVOUDENNÍ, sobota a neděle.

Přihláška je závazná po úhradě nevratné zálohy 1.500,- Kč na účet.

 

♥ V ceně semináře je 1 užívací lahvička Bachových esencí 25 ml a sprej do aury 100ml, skripta

♥ Na semináři si můžete namíchat esence pro příslušníka rodiny nebo kamaráda s výraznou slevou. Cena lahvičky 25ml    je 150Kč a cena lahvičky 55ml je 300Kč.

Webové stránky autorky karet Bachových esencí: http://www.lockerova.eu/

 

Co s sebou

psací potřeby, přezůvky.

Na semináři je možnost zakoupit knihy a karty o Bachových esencích, krizové esence Rescue Remedy a esence 25 ml nebo 55 ml namíchané podle vašich potřeb s výraznou slevou.

 

Cena semináře

2.700,- Kč

 

Přihlášení

Vyberte si níže vyhovující termín.