• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT
Logo WEAE

SEMINÁŘE

WEAE I - Základní seminář

 

Popis semináře

Základní seminář nabízí seznámení s vibračními esencemi zvířat. Budeme poznávat jednotlivá zvířata a jejich dary, které nabízejí pro naši harmonizaci. Porozumíte tomu, co nám mohou zvířata nabídnout v našem běžném životě a dalším duchovním vývoji. Meditačně vyráběné esence umožní každému, aby našel to, co potřebuje řešit právě teď. Budeme pracovat s esencemi Volně žijících zvířat WEAE i kartičkami - obrázky zvířat, projdeme iniciací do naší vnitřní 'divočiny'. Objevíme skryté aspekty naší osobnosti, které blokují náš vývoj a skryté touhy naší duše, a které nám ukáží, kam chceme vlastně v životě jít a čeho chceme dosáhnout. V krátkých meditacích se staneme se na chvíli zvířetem, které nás přitahuje, abychom pochopili jeho sílu a postoj nebo zvířetem, kterého se obáváme, abychom pochopili naše bloky. Staneme se členem zvířecí rodiny – smečky, abychom poznali sílu rodinného spojení. Probereme základní kombinace esencí (Vrcholná sebedůvěra, Prosazení se, Odpočinek a relaxace aj.) a esence mláďat pro uzdravení našeho vnitřního dítěte (Lvíče, Medvídě, Slůně, Delfínek aj.).

Na semináři v klidném prostředí poznáte sílu esencí, budete pracovat v malých skupinkách, abyste si uvědomili a porovnali své pocity.

Na konci semináře si každý namíchá lahvičku esencí 25 ml k užívání dle vlastních potřeb (v ceně semináře).

Během semináře pracujeme se základními esencemi cca 45 zvířat. Vyzkoušíte si intuitivní výběr esence i výběr podle naší logické mysli - diagnostický rozhovor.

Co s sebou

přezůvky, psací potřeby, pohodlné oblečení, pléd nebo lehkou deku, pokud rádi meditujete vleže.

Na semináři je možnost zakoupit knihu autora zvířecích esencí Daniela Mapela Do srdce divočiny (Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat) a esence 25 ml nebo 55 ml namíchané podle vašich potřeb s výraznou slevou - 150Kč za 25ml a 300Kč za 55ml.

Cena semináře

1.650 Kč - pozor, změna! - nevratná záloha při přihlášení 1.000,- Kč