• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT
Logo WEAE

SEMINÁŘE

WEAE I+II - Základní seminář - 2 denní

Stupeň I a II byly spojeny do jednoho semináře.

Popis semináře - sobota

Základní seminář nabízí seznámení s vibračními esencemi zvířat. Budeme poznávat jednotlivá zvířata a jejich dary, které nabízejí pro naši harmonizaci. Porozumíte tomu, co nám mohou zvířata nabídnout v našem běžném životě a dalším duchovním vývoji. Meditačně vyráběné esence umožní každému, aby našel to, co potřebuje řešit právě teď. Budeme pracovat s esencemi Volně žijících zvířat WEAE i kartičkami - obrázky zvířat, projdeme iniciací do naší vnitřní 'divočiny'. Objevíme skryté aspekty naší osobnosti, které blokují náš vývoj a skryté touhy naší duše, a které nám ukáží, kam chceme vlastně v životě jít a čeho chceme dosáhnout. V krátkých meditacích se staneme se na chvíli zvířetem, které nás přitahuje, abychom pochopili jeho sílu a postoj nebo zvířetem, kterého se obáváme, abychom pochopili naše bloky. Staneme se členem zvířecí rodiny – smečky, abychom poznali sílu rodinného spojení. Probereme základní kombinace esencí (Vrcholná sebedůvěra, Prosazení se, Odpočinek a relaxace aj.) a esence mláďat pro uzdravení našeho vnitřního dítěte (Lvíče, Medvídě, Slůně, Delfínek aj.).

Na semináři v klidném prostředí poznáte sílu esencí, budete pracovat v malých skupinkách, abyste si uvědomili a porovnali své pocity.

Na konci semináře si každý namíchá lahvičku esencí 25 ml k užívání dle vlastních potřeb (v ceně semináře).

Během semináře pracujeme se základními esencemi cca 45 zvířat. Vyzkoušíte si intuitivní výběr esence i výběr podle naší logické mysli - diagnostický rozhovor.

Co s sebou

přezůvky, psací potřeby, pohodlné oblečení, pléd nebo lehkou deku, pokud rádi meditujete vleže.

Na semináři je možnost zakoupit knihu autora zvířecích esencí Daniela Mapela Do srdce divočiny (Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat) a esence 25 ml nebo 55 ml namíchané podle vašich potřeb s výraznou slevou - 150Kč za 25ml a 300Kč za 55ml.


Popis semináře - neděle

Na tomto semináři se budeme s esencemi zvířat seznamovat více do hloubky.  Opět budeme meditovat s vybranými esencemi zvířat, abychom pronikli k podstatě darů, které nám přinášejí. Prací s esencemi Volně žijících zvířat WEAE i kartičkami - obrázky zvířat objevíme hlubší aspekty tzv. „stíny“ naší osobnosti, které brání našemu vývoji. Můžeme tak lépe poznat cíl naší cesty na Zemi. Staneme se na chvíli zvířetem, které je nám příjemné, abychom pochopili jeho motivaci. Probereme Cestu Uzdravení – 7 kombinovaných esencí, které představují cestu od našeho nejhlubšího utrpení a emocionálního zranění přes, zbavení se hněvu, smutku a odevzdání všeho, co nám už neslouží až k pocitu hluboké vděčnosti za dar života, svobody a propojení s harmonií Vesmíru a Boha. Ukážeme si a prožijeme sílu afrických esencí pro uzdravení naší 1. čakry. Budeme pracovat s čakrovými éterickými olejíčky v masážních olejích.

Lahvička esencí 25 ml k užívání dle vlastních potřeb v ceně semináře.

Co s sebou

přezůvky, psací potřeby, pohodlné oblečení, pléd nebo lehkou deku, pokud rádi meditujete vleže, pastelky – pokud máte své vlastní oblíbené.

Na semináři je možnost zakoupit knihu autora zvířecích esencí Daniela Mapela Do srdce divočiny (Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat) a esence 25 ml nebo 55 ml namíchané podle vašich potřeb se slevou 40%.

Cena semináře

3.300 Kč -  nevratná záloha při přihlášení 1.800,- Kč