• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

CO NABÍZÍM

KONZULTACE PŘES SKYPE

 

Milí návštěvníci stránek, 

jako novou možnost zařazuji konzultace přes Skype. Vzhledem k tomu, že mne kontaktuje stále více klientů, kteří bydlí mimo jihočeský kraj a konzultace děláme přes email, rozhodla jsem se, že po předchozí dohodě bude možno konzultovat se mnou přes Skype.

Pokud Vás zaujaly Bachovy květové esence, Esence volně žijících zvířat nebo Jihočeské esence, můžete si domluvit konzultační hodinu formou Skype poradenství a rozboru. 

Jak konzultace probíhá:

Konzultace přes Skype se platí předem dle dohody. Většinou je pro první výběr esencí vhodná hodinová konzultace. Pokud jde o těžký nebo vleklý problém, je vhodnější osobní setkání.

Věnuji se Vám celých 60 minut. V rozhovoru s Vámi nejprve zjišťuji téma, které Vás momentálně trápí nebo které se Vám nedaří řešit jinou metodou. K danému problému si zjišťuji okolnosti - pracuji s datem narození, numerologickou mřížkou, ptám se na rodinné poměry, poměry na pracovišti nebo osobní problémy, které jsou k vyřešení dané situace potřeba. Terapie je vždy individuální a terapeutický rozhovor vede k tomu, abych správně analyzovala Vaše potíže, jejich příčiny a okolnosti. Pak mohu sestavit vhodnou kombinaci esencí.

V závěru konzultace sestavím recepturu - směs esencí. Většinou svým klientům doporučím, které esence se mi zdají pro ně nejvhodnější.

Doporučím Vám podle Vašich potíží a délky jejich trvání, jak dlouho byste esence měli užívat a kdy provést kontrolní konzultaci. Vždy je vhodné po využití lahvičky udělat kontrolní konzultaci (může být po půlhodinách) a namíchat další lahvičku podle toho, jak problém ustupuje nebo jak se situace vyvíjí.

UPOZORNĚNÍ

Nelze kombinovat zvířecí a květové esence do jedné lahvičky.

Lze kombinovat Bachovy květové esence a Jihočeské esence.

JAK ESENCE OBDRŽÍTE

Esence Vám zašlu na dobírku nebo při platbě předem za obyčejné poštovné.

Součástí balíčku je lahvička s esencemi a receptura. Recepturu je také možné poslat v e-mailu s  uvedením jednotlivých esencí a krátce jejich účel.

 

Na www.johanka.eu si můžete přečíst o jednotlivých esencích další podrobnosti:

Bachovy květové esence 

Jihočeské esence

Esence volně žijících zvířat WEAE

 

JAK SI DOMLUVIT KONZULTACI

telefon pro domluvení konzultace: 776 606 630

e-mail: jana.holicka@centrum.cz

Pokud telefon nezvedám, právě se věnuji klientovi, prodávám nebo jsem jinak vytížena. Můžete poslat sms nebo to zkusit znovu.