• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

CO NABÍZÍM

KONZULTACE  - TELEFONICKY

 

Milí návštěvníci stránek, 

jako novou možnost zařazuji telefonické konzultace. Vzhledem k tomu, že mne kontaktuje stále více klientů, kteří bydlí mimo jihočeský kraj a konzultace děláme přes email, rozhodla jsem se, že po předchozí dohodě bude možno konzultovat se mnou telefonicky, protože SKYPE nebyl vždy klidnou a spolehlivou metodou pro to, abych se Vám mohla věnovat.

Pokud Vás zaujaly Bachovy květové esence, Esence volně žijících zvířat nebo Jihočeské esence, můžete si domluvit telefonickou konzultační hodinu poradenství a rozboru. 

Jak konzultace probíhá:

Konzultace telefonem se platí předem dle dohody. Většinou je pro první výběr esencí vhodná hodinová konzultace. Pokud jde o těžký nebo vleklý problém, je vhodnější osobní setkání.

Věnuji se Vám celých 60 minut. V rozhovoru s Vámi nejprve zjišťuji téma, které Vás momentálně trápí nebo které se Vám nedaří řešit jinou metodou. K danému problému si zjišťuji okolnosti - pracuji s datem narození, numerologickou mřížkou, ptám se na rodinné poměry, poměry na pracovišti nebo osobní problémy, které jsou k vyřešení dané situace potřeba. Terapie je vždy individuální a terapeutický rozhovor vede k tomu, abych správně analyzovala Vaše potíže, jejich příčiny a okolnosti. Pak mohu sestavit vhodnou kombinaci esencí.

V závěru konzultace sestavím recepturu - směs esencí. Většinou svým klientům doporučím, které esence se mi zdají pro ně nejvhodnější.

Doporučím Vám podle Vašich potíží a délky jejich trvání, jak dlouho byste esence měli užívat a kdy provést kontrolní konzultaci. Vždy je vhodné po využití lahvičky udělat kontrolní konzultaci (může být po půlhodinách) a namíchat další lahvičku podle toho, jak problém ustupuje nebo jak se situace vyvíjí.

UPOZORNĚNÍ

Nelze kombinovat zvířecí a květové esence do jedné lahvičky.

Lze kombinovat Bachovy květové esence a Jihočeské esence.

JAK ESENCE OBDRŽÍTE

Esence Vám zašlu na dobírku nebo při platbě předem za obyčejné poštovné.

Součástí balíčku je lahvička s esencemi a receptura. Recepturu je také možné poslat v e-mailu s uvedením jednotlivých esencí a krátce jejich účelu.

 

Na www.johanka.eu si můžete přečíst o jednotlivých esencích další podrobnosti:

Bachovy květové esence 

Jihočeské esence

Esence volně žijících zvířat WEAE

 

JAK SI DOMLUVIT KONZULTACI

telefon pro domluvení konzultace: +420 776 606 630

e-mail: jana.holicka(zavináč)centrum.cz

Pokud telefon nezvedám, právě se věnuji klientovi, prodávám nebo jsem jinak vytížena. Můžete poslat sms nebo to zkusit znovu.